Informacje

Kreatywnie o transporcie, Formind najlepszy!

20 stycznia 2015 roku

Projekty naszego studia graficznego okazały się najlepsze w konkursie organizowanym przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych – „W dobrej formie – kreatywnie o transporcie”, w kategorii Drukowane wydawnictwo promocyjne. Nasi klienci zajęli w nim 1. miejsce oraz otrzymali wyróżnienie.

Celem konkursu było wyłonienie najbardziej kreatywnych, oryginalnych i jednocześnie efektywnych metod promowania inwestycji transportowych, które współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej.

Zaprojektowany przez Agencję Reklamową FORMIND Multimedialny Folder Promocyjny dla Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dotyczący projektu „Pomorska Kolej Metropolitalna Etap I – rewitalizacja Kolei Kokoszkowskiej”, głosami kapituły jednogłośnie wywalczył 1. miejsce w swojej kategorii.

Ale co ciekawe, wyróżnienie specjalne otrzymał projekt opracowanego przez nas komiksu „Jak nowoczesna komunikacja tramwajowa zmieniłaby życie małego Mikołaja?”, który przygotowaliśmy dla Miasta Torunia i projektu „Integracja systemu transportu miejskiego wraz z zakupem taboru tramwajowego w Toruniu – BiT-City”.

Tym samym projekty działu graficznego FORMIND okazały się bezkonkurencyjne! Po raz kolejny potwierdziło się, że promowanie inwestycji transportowych to jeden z koników naszej agencji.